Hakkımızda

Beşel Basım Sanayi ve Tic. A.Ş olarak; ambalajlama, kablo hammadde, endüstriyel plastik ve izolasyon folyo sektörlerinin üretiminde önce Trakya’nın, sonra da Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olduk. Geçen kırk sekiz yılda kaliteyi ilke olarak benimseyen ve bundan ödün vermeyen firmamız, kısa sürede Türkiye’nin sınırlarını aştı. Bugün, 95’in üzerinde ülkeye ihracat yapan markayız.
——–

Firmamız, 1975’ten bu yana ambalajlama, paketleme ve endüstriyel uygulamalar için kullanılan plastik malzemelerin üretimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Kırk sekiz yılı aşan deneyimimiz, modern tesisimiz, modern ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla, alüminyum folyo, polietilen ve polyester film başta olmak üzere çeşitli folyo, film ve bantların üretimini, laminasyonunu, kaplamasını ve kesimini yapmaktayız. Firmamız, esnek ambalaj endüstrisi için plastik filmler, alüminyum folyo ve kâğıt laminasyonları, kablo izolasyon film ve bantları ile havalandırma sektörüne yönelik folyolar üretmektedir.
———

Beşel Basım Sanayi ve Tic. A.S. olarak, 42 bin metrekareye yayılan tesisimizde, geçmişten birikerek gelen deneyimimizi özümsemiş 175 kişilik kadromuzla ayda 6000 ton üretim kapasitesiyle çalışıyoruz. Hem ürün skalamızı hem de Türkiye’deki ve dünyadaki müşteri portföyümüzü genişletecek, üretim kapasitemizi artıracak yatırımlarımızı “önce kalite ve müşteri memnuniyeti” anlayışına bağlı kalarak sürdürüyoruz.

EKİBİMİZ

besel kalite


Kalite

Qualıty

Temel değerlerini “Kalite”, “Müşteri Odaklılık” ve “Güvenilirlik” olarak tanımlamış, Sektöründe Lider olmayı kendine hedef edinmiş bir Kuruluş olarak aşağıdaki prensiplere bağlılığımızı taahhüt ederiz.

Daha Fazla Bilgi

Satış

Sales

Satış

Sevkiyat

Shipping

Güvenilir bir sevkiyat ile müşterilerimizin memnuniyetini %100 garanti ediyoruz. Sevkiyatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı sorunsuz bir şekilde müşterilerimize ulaşmaktadır.

Neden Biz?

En İyi Üretim Ekipmanları

İlerleyen teknolojiyle birlikte üretimimiz son hızıyla devam etmektedir.

48 Yıllık Tecrübe

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile en iyisini üretmeye tecrübemize tecrübe katmaya sizlerle birlikte devam ediyoruz.

Profesyonel Düzenleme

Yapılan her üretimde eksiksiz bir şekilde kontrol ve düzenlemeyle ilerliyoruz.

+ 0
Yıllık Tecrübe
+ 0
Müşteri Sayısı
+ 0
Çalışan Personelimiz

Hakkımızda

Beşel Ambalaj, 1975'ten bu 
yana ambalajlama, paketleme ve
endüstriyel uygulamalar için
 kullanılan plastik malzemelerin
üretimi alanlarında faaliyet
göstermektedir. 

Bize Ulaşın

©Copyright – 2023 | All Rights Reserved | Powered by Nisayweb